НОВИНИ

Експерт: ситуація в УПЦ МП ще може змінитися

Митрополиту Володимиру стає краще, він одужує, тому подальші події в церкві ще можуть змінитися, розповів Констянтин Сігов в прямому ефірі каналу ТВі.

"Ще не вечір. Можуть бути такі події, які здивують багатьох", сказав директор Центру Європейських гуманітарних досліджень Національного університету "Києво-Могилянська академія" Констянтин Сігов.

За його данними, митрополиту Володимиру з кожним днем стає краще, "він здраво мислить й сприймає з гумором деякі події, які відбуваються". Тому ситуація в церкві ще може змінитись.

Нагадаємо, нещодавно на засіданні Священного Синоду УПЦ (МП) під головуванням митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела архієпископ Олександр (Драбинко) був звільнений з посади голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ та з посади головного редактора офіційного сайту УПЦ за поширення «смути».

При цьому на ці посади були призначені близькі соратники Олександра (Драбинка), які входили у так звану групу прибічників і молодого оточення митрополита Володимира (українофільське крило).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.