НОВИНИ

Янукович чекає від Порошенка плану дій

Прем’єр-міністр Микола Азаров запропонував кандидатуру Петра Порошенка на посаду міністра економіки. Про це президент Віктор Янукович сказав в інтерв’ю для програми «Вечори з Віталієм Коротичем», повідомляє прес-служба президента.

Президент зазначив, що вже мав коротку бесіду з Порошенком, під час якої той стисло виклав своє бачення організації роботи Міністерства економіки та власних кроків як його керівника.

За словами Януковича, він залишився загалом задоволеним тим, що почув попередньо, і тепер очікує від Порошенка письмового викладу його плану дій.

«Я йому сказав – підготуйте, будь ласка, Петре Олексійовичу, дуже стислу, коротку програму, з чим ви хотіли б прийти в Міністерство економіки», - сказав Янукович.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з посиланням на джерела з'явилася інформація про те, що президент Віктор Янукович 23 лютого призначив міністром економічного розвитку і торгівлі  Петра Порошенка, а першого заступника глави Нацбанку Юрія Колобова - міністром фінансів. Згодом джерела повідомили про те, що Порошенко відмовився очолити міністерство.

Згодом лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов підтвердив призначення Порошенка і Колобова.

Втім, офіційних указів на сайті президента про відповідні призначення досі немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.