НОВИНИ

Тюремники розвантажили Лук'янівське СІЗО

Управління Державної пенітенціарної служби в Києві й Київській області збільшило кількість місць у дільницях слідчих ізоляторів при виправних установах Київської області для розвантаження Київського слідчого ізолятора (Лук'янівського СІЗО). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"У виправних установах Київської області збільшено кількість місць для розміщення ув'язнених під варту осіб з метою розвантаження Київського СІЗО", - зазначається в повідомленні.

При цьому було задіяно Бориспільську, Бучанську, Білоцерківську і Березанську виправні установи.

Переповненість Лук'янівського СІЗО прокуратура пояснює відсутністю в Київській області власного СІЗО, у зв'язку із чим було вжито такі заходи.

Нагадаємо, 16 лютого цього року прокуратура Києва висловила стурбованість переповненістю, рівнем медичної допомоги й станом камер у Лук'янівському слідчому ізоляторі в Києві.

У вересні 2011 року переповненість Лук'янівського СІЗО констатувала уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова. За її даними, жінкам в ізоляторі доводиться спати по черзі або вдвох на одному ліжку, також не вистачає місць для іноземців.

У жовтні у самій пенітенціарній службі заявили, що українські слідчі ізолятори переповнено, а в деяких СІЗО не вистачає ліжок для ув’язнених.  При цьому найбільш проблемним назвали слідчий ізолятор.