НОВИНИ

Єфремов підтвердив, що Порошенко та Колобов стали міністрами

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що Петро Порошенко призначений міністром економічного розвитку і торгівлі, а Юрій Колобов - міністром фінансів. Про це він сказав журналістам.

На уточнююче запитання журналістів, чи ця інформація офіційна, Єфремов відповів: «Це офіційна інформація. На даний момент відбулися дані призначення і ці люди приступають до виконання своїх обов’язків».

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з посиланням на джерела з'явилася інформація про те, що президент Віктор Янукович 23 лютого призначив міністром економічного розвитку і торгівлі  Петра Порошенка, а першого заступника глави Нацбанку Юрія Колобова - міністром фінансів. Згодом джерела повідомили про те, що Порошенко відмовився очолити міністерство. 

У листопаді 2011 року Порошенко підтверджував, що раніше отримував пропозиції про роботу в уряді Азарова, в тому числі і очолити МЗС, але не погодився.

У грудні Порошенко запевняв, що не має наміру йти працювати в уряд.  «Я не шукаю, не шукав, і не буду шукати працевлаштування. Слава богу, мені є чим займатися», - заявив він.

Як відомо, 18 січня був звільнений міністр фінансів Федір Ярошенко. У той же день Мінфін очолив екс-глава СБУ Валерій Хорошковський.

22 лютого Хорошковський був звільнений з посади міністра фінансів і призначений першим віце-прем’єром.

Довідка Тижня

Юрій Колобов народився 8 квітня 1973 року в Павлограді Дніпропетровської області. Закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури і Харківський державний університет ім Каразіна.

У 2001-2008 роках член правління, директор казначейства Ощадбанку. З червня 2008 року по грудень 2008 року - Голова правління БТА Банку.

З квітня по грудень 2010-го - заступник голови, перший заступник голови правління Укрексімбанку. З 29 грудня 2010 року - перший заступник голови НБУ (Сергія Арбузова).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.