НОВИНИ

Війна в Афганістані залишила без домівок півмільйона людей

Війна в Афганістані залишила бездомними близько півмільйона людей. Про це йдеться у доповіді правозахисної організації Amnesty International.

Як наголошують правозахисники, становище цих людей постійно погіршується, особливо, йдеться у доповіді, через байдужість уряду та міжнародної спільноти до цієї проблеми. Amnesty International закликає афганське керівництво забезпечити умови надання громадянам міжнародної гуманітарної допомоги.

На околицях Кабула нині нараховують близько 30 тимчасових поселень осіб, які втратили домівку під час воєнного протистояння між міжнародними силами безпеки й талібами, і були змушені втікати в афганську столицю, аби уникнути загострення конфлікту у своїх населених пунктах. Кількість таких людей у Кабулі сягає 35 тисяч.

За даними Amnesty International, цієї зими під час суттєвого погіршення погодних умов у тимчасових поселеннях на околицях Кабула загинуло 28 дітей.

Нагадаємо, у червні 2011 року президент США Барак Обама ухвалив остаточне рішення про план виведення 33 тисяч американських військовослужбовців з Афганістану до кінця 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.