НОВИНИ

У Москві роздають набори "тихих борців за Путіна"

Прибічники чинного прем’єр-міністра Росії та кандидата у президенти, Володимира Путіна, у середу ввечері почали роздавати набори «тихого борця за Путіна» у центрі Москви.

До набору «тихого борця...» входить кілька упаковок з канцелярськими кнопками, брошура «Як не дратувати оточуючих своїм вибором за Путіна», червона модель автомобіля «Лада Каліна», табличка «столик за Путіна» та кілька наклейок. Все складено у полотняні мішки, на яких зображено око Путіна. Агітатори фотографують кожного, хто бере такий набір.

У брошурі «Як не дратувати оточуючих своїм вибором за Путіна» читачам пропонують «фіксувати диверсійні роботи на камери мобільних телефонів та надсилати результати до Тихого центру». Найкращим бійцям обіцяють вручити подарунки – комп’ютери та особисту зустріч з кумиром – Путіним.

Нагадаємо, 21 лютого у Москві поліція затримала 20 опозиціонерів за акцію протесту під ЦВК. Протестуючі скандували: «Путін буде страчений», «Ще дванадцять років – ні».

Як повідомлялося раніше, у столиці Росії відбувся автопробіг на підтримку чинного прем'єр-міністра країни та кандидата у президенти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.