НОВИНИ

У Москві поліція затримала 20 опозиціонерів за мітинг під ЦВК

У Москві поліція затримала 20 опозиціонерів за акцію протесту під ЦВК

«За останніми даними, за спробу несанкціонованої акції співробітники поліції у Великому Черкаському провулку біля будівлі ЦВК затримали 20 осіб. Їх доставляють у відділи поліції для складання протоколів про адміністративне правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Неузгоджений з органами влади мітинг спробували провести активісти опозиційної «Іншої Росії». Вони почали збиратися на акцію з 19:00 мск і таким чином хотіли висловити протест проти «сфальсифікованих», на їхню думку, вже зараз президентських виборів.

Акція відбувалася гаслом «Зупинимо диктатуру!». Протестуючі скандували: «Путін буде страчений», «Ще дванадцять років – ні».

 Затримані вибили скло у поліцейського автобуса.

Акції під цим гаслом «Інша Росія» проводить акції біля будівлі ЦВК кожного вівторка. Проте поліцейські розганяють їх, як тільки протестуючі розгортають плакати. Так, 14 лютого поліція затримала 21 активіста, 4 лютого - 16. Деяким з них довелося провести кілька діб під арештом.

В акції 21 лютого брала участь більше десяти чоловік. Усіх їх затримали. Вони скандували: «Путін буде страчений», «Ще дванадцять років – ні».

Раніше ЦВК відмовилася реєструвати Лимонова кандидатом в президенти. Активісти «Іншої Росії» стверджують, що поліція перешкодила ініціативній групі провести збори по висуненню Лимонова в президенти. Едуард Лимонов вже направив скаргу на відмову реєструвати його в Європейський суд з прав людини.

Як повідомлялось, влада Москви  остаточно відмовилися погодити акцію опозиції «Проводи політичної зими» на площі Революції 26 лютого.

Вночі і вранці 20 лютого під мерією Москви між активістами опозиційних рухів і прихильниками Путіна відбувалися сутички. Кожна із сторін намагалася першою потрапити у мерію, щоб отримати дозвіл на проведення масової акції після президентських виборів 5 березня.

Нагадаємо, представники російської опозиції вважають, що нинішній прем'єр-міністр та кандидат в президенти, Владімір Путін, фальсифікаціями виборів хоче зберегти самодержавство у Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.