НОВИНИ

Литвин зачастив із "робочими поїздками" у свій виборчий округ

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин масово відвідує з робочими поїздками Новоград-Волинський виборчий округ Житомирської області. Так, як пише Українська правда, у цьому окрузі Литвин побував 12 разів протягом 2011 року.

Видання відзначає, що саме за Новоград-Волинським виборчим округом Литвин збирається балотуватися до наступної Верховної Ради.

В кожну таку подорож Литвин брав фотографа парламентського видання "Голос України", який готував репортаж про його "робочу поїздку". Відповідно, такі поїздки Литвина є недобросовісною виборчою кампанією, адже мають всі ознаки використання адмінресурсу, вказує видання.

Видання також відзначає, що якщо минулого року "робочі поїздки" Литвина в цей район мали закамуфльований виборчий характер, то цього року - вже неприхований.

Так, 16 лютого цього року Литвин знову відвідав Новоград-Волинський, а програма "робочої поїздки" звелася до роздачі подарунків та відвідин зруйнованої школи.

При цьому "стипендії" та "гранти" Литвин роздавав від імені фонду "Майбутнє Полісся", керівником якого виступає син Литвина,    а створено цю структуру було менше ніж за рік до виборів.

На 22 лютого запланована ще одна  "робоча поїздка" Литвина до Новоград-Волинського. "Голова Верховної Ради України зустрінеться з активістами ветеранських організацій Баранівського, Ємільчинського, Новоград-Волинського, Червоноармійського районів, міста Новограда-Волинського, і візьме участь в урочистому зібранні з нагоди Дня захисника Вітчизни", - сказано у повідомленні на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше голова підкомітету з питань видатків бюджетного комітету Верховної Ради Павло Жебрівський (НУНС) повідомив, що у держбюджеті-2012 на округ, у якому на парламентських виборах збирається балотуватися спікер Володимир Литвин, закладено субвенції з держбюджету на суму 75 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.