НОВИНИ

Прохоров: У Росії не сформувалася культура успіху

Успішні бізнесмени мають викликати повагу в суспільстві. Про це в інтерв’ю Тижню заявив кандидат у президенти Росії мільярдер Міхаіл Прохоров.

«Люди, які чогось досягли, включаючи успішних бізнесменів, мають бути зацікавлені в тому, щоби ділитися своїм талантом та ідеями з суспільством, мають викликати повагу», - зазначив Прохоров, відповідаючи на питання про те, як він планує переконати росіян у тому, що не всі, хто збагатів у 1990-х, зробили це нечесно.

Прохров зазначив, що «слід жорстко і чесно оцінити часи 1990-х років, процес приватизації і визнати, що її провели з величезними помилками». «Але тоді були такі закони і нам доводилося з ними жити», - додав він.

«Визнаю, що в мене була можливість знайти власний шлях у цій системі, тому домігся успіху», - заявив Прохоров.

«Це була та сама система, яка створила умови громадянам приватизувати квартири за копійки. Ніхто з тих, хто зараз живе у цих квартирах, не хотів би повернути їх державі, його не охоплює відчуття несправедливості щодо цього», - зауважив кандидат у президенти РФ.

«У нашій історії були часи, коли ми втрачали найталановитіших співгромадян – у роки розкуркулення, репресій. Може, саме тому в нас не сформувалася культура успіху», - вважає Прохоров.

Повний текст інтер’ю із кандидатом у президенти Росії Міхаілом Прохоровим читайте тут.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 4 березня. Як кандидати зареєстровані лідери чотирьох парламентських партій: Владімір Путін від «Єдиної Росії», Геннадій Зюганов від КПРФ, Сергій Миронов від «Справедливої Росії» і Владімір Жиріновский від ЛДПР, а також самовисуванець - мільярдер Михайло Прохоров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.