НОВИНИ

Влада Москви остаточно заборонила опозиції влаштовувати «Проводи політичної зими»

Московська влада остаточно відмовилися погодити акцію опозиції «Проводи політичної зими» на площі Революції 26 лютого.

Як повідомив один з організаторів акції, координатор руху «Лівий фронт» Сергій Удальцов, зв'язку з цим вирішено провести флеш-моб, що не потребує узгодження із владою. Учасники кампанії «За чесні вибори» зберуться на площі Революції без плакатів і гасел, але з білими стрічками, повітряними кулями, опудалами «політичної зими» і візьмуть участь у святкуванні Масляниці, додав Удальцов.

Уцей же день в Москві відбудеться ще одна акція в рамках кампанії «За чесні вибори» - «Біле кільце». Її учасники планують стати на тротуарі по внутрішній стороні Садового кільця і взяти один одного за руки.

20 лютого черезDdoS атаку був заблокований доступ до сайту організаторів акції «Великий білий круг», де бажаючі могли зареєструватися та визначити точку, де вони будуть стояти на Садовому кільці. До полудня вівторка сайт розблокували.

Як повідомлялось, вночі і вранці 20 лютого під мерією Москви між активістами опозиційних рухів і прихильниками Путіна відбувалися сутички. Кожна із сторін намагалася першою потрапити у мерію, щоб отримати дозвіл на проведення масової акції після президентських виборів 5 березня.

Нагадаємо, представники російської опозиції вважають, що нинішній прем'єр-міністр та кандидат в президенти, Владімір Путін, фальсифікаціями виборів хоче зберегти самодержавство у Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.