НОВИНИ

Архієреї УПЦ МП ігнорують заборону митрополита Володимира

Попри скасування Митрополитом Володимиром засідання синоду Церкви, заплановане на 21 лютого, збори архієреїв все одно відбудуться, запевнили портал kyrios.org.ua у прес-службі УПЦ МП.
Керівник прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов запевнив, що церковні архієреї зустрінуться 21 лютого. 
 
«Єпископи мають приїхати. Я не знаю, що вони робитимуть підуть одразу до блаженнійшого митрополита чи зберуться спочатку у Лаврі. І в якому стані сам блаженнійший», - зазначив речник УПЦ МП.
 
Він заперечує інформацію про конфлікт між ієрархами і запевняє, що всі проблеми можна пояснити лише тривалою хворобою митрополита Володимира
 
«Церква весь час каже одне, а люди про Церкву кажуть інше. Насправді, все пояснюється однієї бідою: хворобою блаженнійшого. Це ж очевидно, що він і сам документів не читає і без сторонньої допомоги не їсть», - каже Василь Анісімов.
 
Як повідомляв Тиждень, за словами експертів, останні рішення Синоду спрямовані на усунення від керівництва Церквою митрополита Володимира та його оточення. А на його місце претендує Одеський митрополит Агафангел, відомий проросійськими поглядами.
 
Раніше Синод УПЦ МП призначив намісника Києво-Печерської Лаври Павла керуючим Київською єпархією на час хвороби Володимира, а головуючим у Синоді митрополита Одеського Агафангела. Проте предстоятель УПЦ МП залишив за собою право управляти Київською єпархією під час хвороби.
 
Нагадаємо, засідання Священного Синоду УПЦ МП суперечить у даний момент Статуту про управління Церкви та є недоцільним, що і спонукало ухвалити рішення про його скасування, - про це йдеться у листі, з яким митрополит Володимир звернувся до членів Синоду. Він нагадує, що право скликання Синоду належить винятково йому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.