НОВИНИ

Укрзалізниця з'явилася у мережі Facebook

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» відкрила свою сторінку в соціальній мережі Facebook і звертається до своїх пасажирів із проханням інформувати про якість обслуговування та комфорту подорожей залізницею.

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», відгуки про залізницю також можна залишити на офіційному сайті «Укрзалізниці» - у рубриці «Зворотний зв'язок». При цьому залізничники просять залишати максимально повну інформацію.

«Якщо Ви хочете поділитися враженнями про поїздку в поїзді або маєте зауваження до якості обслуговування, обов'язково вкажіть номер поїзда, вагону й дату поїздки. Якщо є що сказати про обслуговування на вокзалах, вкажіть вокзал і дату обслуговування. Бажано також зробити фото- або аудіофіксацію.

Без цих даних буде неможливо провести розслідування щодо претензій і відповісти авторам», - йдеться в повідомленні прес-служби. Також на своїх інтернет-сторінках «Укрзалізниця» сподівається почути пропозиції щодо вдосконалення роботи й покращення якості обслуговування пасажирів.

Як писав Тиждень, аналітики очікують зростання цін на залізничні квитки у 2012 році на 30-60%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.