НОВИНИ

У волоссі капітана Costa Concordia виявили кокаїн

Сліди кокаїну були знайдені в волоссі капітана лайнера Costa Concordia Франческо Скеттіно, якого ЗМІ вважають головним винуватцем катастрофи одного з найбільших пасажирських кораблів в історії людства.

Про нову знахідку повідомляє SkyNews з посиланням на адвокатів пасажирів, які вижили під час аварії круїзного лайнера. При цьому, правда, зазначається, що експерт, який робив аналіз для прокурорів у справі, слідів наркотику не знайшов. Також не були вони виявлені в сечі Скеттіно, яку той також здавав на аналіз.

У зв'язку з цим адвокати просять здати зразки повторно щоб уникнути помилки. В даний час 52-річний капітан лайнера перебуває під домашнім арештом у своєму будинку в Неаполі. Розслідування звинувачує його у ненавмисному вбивстві і залишенні корабля, який затонув біля берегів італійської Тоскани.

Нагадаємо, ввечері 13 січня лайнер "Коста Конкордія" біля берегів Італії наскочив на риф, унаслідок чого отримав пробоїну розміром майже у 30 метрів завдовжки і частково затонув. Загалом на лайнері перебували майже 4200 людей, 17 з них загинули, 15 наразі вважаються зниклими безвісти.

Серед пасажирів було 35 українців, ніхто з них не постраждав.