НОВИНИ

В опозиції припускають, що вчителі та медики залишаться без зарплат

Якщо не буде переглянуто бюджет на 2012 рік, то в окремих регіонах вчителі та медики можуть залишитися без зарплат. Таку думку висловив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

За його словами, сталася непередбачувана ситуація з визначенням бюджетних надходжень до органів місцевого самоврядування. Томенко повідомив, що аналіз депутатів місцевих рад від опозиції засвідчує, що так званий розрив між необхідною кількістю коштів на виконання делегованих повноважень органам місцевого самоврядування та реальними коштами, які передбачаються бюджетом на 2012 рік, становить не менше 20%.

Якщо ж не буде збільшено фінансування сфери охорони здоров'я, освіти та інших галузей на місцевому рівні, то, на думку Томенка, в окремих регіонах держави більшість працівників бюджетної сфери може взагалі не отримати зарплату за кілька місяців. 

Наразі депутати від опозиції збираються звернутися до президента України, уряду та більшості Верховної Ради з вимогою невідкладно переглянути бюджет та забезпечити належне фінансування видатків місцевих бюджетів, передовсім у галузях освіти та охорони здоров’я.

Нагадаємо, вітчизняні експерти прогнозують високу ймовірність знецінення гривні у 2012 році.

Читайте більше: Без батогів і пряників: держбюджет-2012 не обіцяє суттєвих змін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.