НОВИНИ

Янукович влаштував Єжеля на роботу у свою адміністрацію

Президент Віктор Янкович призначив Михайла Єжеля радником президента - керівником Головного управління з питань безпекової та оборонної політики Адміністрації Президента. Про це повідомило поінформоване джерело.

До цього часу ця посада в Адміністрації Президента була вакантною.

Нагадаємо, міністр оборони Михайло Єжель був відправлений у відставку 8 лютого. Його місце зайняв Дмитро Саламатін.

10 лютого Янукович пообіцяв Єжелю нову посаду, пов'язану зі Збройними силами України.

Діяльність Єжеля на посту міністра оборони супроводжувалася корупційними скандалами. Так, екс-глава Міноборони 6 лютого виявився в центрі скандалу, коли намагався провести через Кабмін проект постанови про передачу землі під Києвом на потреби Адміністрації Президента, Кабінету міністрів і Міноборони.

Документом пропонувалося 60 га земель Міноборони під Києвом поділити на ділянки по 20-30 соток під будівництво котеджів. Ініціатива Єжеля не була підтримана, а міністр фінансів Валерій Хорошковський назвав виділення 60 га «розпилом».

Раніше Єжеля неодноразово звинувачували в корупції. Зокрема, мова йшла про порушення при оренді військового майна, харчуванні солдат, проведенні тендерів на закупівлю обладнання, розтраті бюджетних коштів та багато іншого. На підставі журналістських розслідувань про зловживання в армії Генеральна прокуратура порушила ряд кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.