НОВИНИ

Азаров: олігархам доведеться ділитися

Соціальна справедливість - це питання національної безпеки, заявив Микола Азаров в прямому ефірі програми "Шустер Live".

"Чим більша різниця, чим вища несправедливість в розподілі доходів, тим більш нестабільна політична й економічна ситуація в країні. А чим більше вона нестійка, тим важче проводити реформування в країні. Тому влада, яка збирається проводити реформи, повинна забезпечити політичну й соціальну стабільність. А це значить, що потрібно забезпечити справедливий розподіл доходів", - розповів прем'єр-міністр. 

"А це значить, що доведеться господам-олігархам, багатим людям ділитися. Це неминучий процес. Все що заробляється - заробляється в Україні, експлуатуються надра, наші багатства, наші підприємства, наші люди працюють, тому питання справедливого перерозподілу доходів стає для нас питанням надзвичайно важливим. Це питання національної безпеки" - додав Азаров. 

Звісно не буде влаштовуватись 1917 рік - прийти й забрати. Але законодавчо це повинно бути зроблено. Наприклад, введенням податку на багатство. І такий законопроект ми збираємось подати в парламент найближчим часом, - зазначив глава уряду.

"Але не треба робити з олігархів ворогів, вони фінансують багато благодійних програм, й це треба заохочувати" - зазначив Азаров.

Раніше глава уряду розповів, що він повинен зупинитися на певній кандидатурі на віце-прем'єра й представити її на розгляд та остаточне затвердження президенту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.