НОВИНИ

Луценку прикро за конфлікт з Колесніковим, але не шкодує за бійку з Черновецьким

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко визнав, що його конфлікт в 2005 році з на той момент народним депутатом від ПР Борисом Колесніковим і конфлікт у 2008 році з мером Києва Леонідом Черновецким були помилками. Про це він сказав у Печерському районному суді Києва, виступаючи з останнім словом.

"Чи були в мене помилки? Безумовно. У МВС вони були пов'язані з відсутністю юридичної освіти й, напевно, це найяскравіше виявилося під час мого виступу в парламенті щодо Бориса Колеснікова, а також занадто емоційні дії із Черновецьким. Власне, я не шкодую про цей випадок. На мою думку, він був справедливим", - сказав він.

Луценко додав, що, мабуть, він як міністр внутрішніх справ повинен був бути менш емоційним, але от вже він такий, як є.

Як відомо, Колесніков був затриманий 6 квітня 2005 за порушеною в лютому кримінальною справою за фактом вимагання в 2002 році акцій торгового центру "Білий Лебідь" (Донецьк) у Володимира Пенчука й екс-директора ТЦ Бориса Пенчука.

Луценко, оперуючи даними оперативного слідства, заявляв, що Колесніков шляхом погроз певним громадянам убивством вимагав від них віддати акції ТЦ.

В 2006 році справу було закрито через відсутність складу злочину.

18 січня 2008 року між Луценком і Черновецьким відбулася бійка після засідання Ради національної безпеки й оборони.

Як відомо, триває судовий розгляд кримінальної справи Луценка.

Держобвинувачення просить суд засудити його до 4 років 6 місяців ув’язнення за звинуваченнями у перевищенні службових повноважень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.