НОВИНИ

Гавриш: призначення Клюєва у РНБО – «екстремальне рішення»

Андря Клюєва було терміново звільнено з посади віце-прем'єра під впливом інформації, яку отримав президент Віктор Янукович. Про це заявив колишній перший заступник голови Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш в ефірі 5 каналу.

«Ні одна версія, яка була озвучена експертами, мені здається, не має відношення до звільнення Клюєва. Саме так, бо питання йшло не про ротацію в політичній владі України, мова йшла про термінове звільнення Клюєва під впливом інформації, яку отримав президент країни», - сказав Гавриш.

На його думку, Клюєву навряд чи вдасться відновити роботу РНБО.

«Це було екстремальне рішення, яке може мати різні наслідки крім одного - не впевнений, що можна вести дискусію про відновлення Андрієм Петровичем РНБО. Знаєте, машина розібрана і в неї вкрали двигун з колесами», - зазначив колишній чиновник.

«Йому як мінімум потрібен буде рік, певні ресурси, залучення особливо специфічних інтелектуалів, фахівців у сфері національної безпеки, йому потрібно буде створити систему, яка при руйнуванні не залишила після себе можливості відновитися», - додав Гавриш.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 14 лютого провів кардинальні кадрові перестановки в Кабінеті міністрів. Клюєв втратив посаду першого віце-прем'єра - міністра економічного розвитку і торгівлі України і був призначений главою РНБО. На посаду міністра охорони здоров'я, яку раніше обіймав Олександр Аніщенко, була призначена екс-глава РНБО Раїса Богатирьова, яка також отримала посаду віце-прем'єра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.