НОВИНИ

У суді над Луценком завершилися дебати: оголошено перерву до 16 лютого

Печерський районний суд Києва оголосив перерву у судовому засіданні у зв’язку з завершенням стадії дебатів у суді. Наступне засідання відбудеться у четвер, 16 лютого, о 9:30 ранку.

Виступаючи на засіданні, обвинувачений екс-глава МВС Юрій Луценко спростував усі звинувачення, які представили на суді представники прокуратури, назвавши їх "61 фактом брехні". За його словами, прокуратура не використала жодного доказу, здобутого у судовому слідстві. 

"Я весь час думав: як після восьми місяців слідства, допиту свідків звинувачення буде взагалі брати участь у дебатах? .. Я думаю, що вони будуть пересмикувати факти ... Прокуратура фактично не використала жодного доказу, здобутого в ході судового слідства», - сказав він.

За його словами, майже всі інкриміновані йому злочини базуються на «свідченнях, сфальсифікованих під час досудового слідства".

«Я не маю потреби в жалості, я нічого не прошу у суду. Я однаково виживу, скільки б не намалювали цих років, і залишуся таким же... Прокуратура звинувачує мене, що я не каюся - так, я не каюся. Я не бачу жодного злочину, який (би) зробив», - сказав Луценко.

Після технічної перерви представники держобвинувачення заявили, що не мають реплік для виступу. 

Між тим, своє слово сказав і підсудний Леонід Приступлюк: "Я не скоював жодного злочину і прошу мене виправдати".

Нагадаємо, держобвинувачення просить суд засудити екс-міністра Юрія Луценка до 4 років 6 місяців ув’язнення з конфіскацією майна за звинуваченнями у перевищенні службових повноважень. Адвокат Юрія Луценка Олексій Баганець сумнівається, що Печерський районний суд Києва виправдає його підзахисного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.