НОВИНИ

Сайт "Дорожній контроль" переїде до Німеччини

Сайт "Дорожній контроль" (www.roadcontrol.org.ua) переведе хостинг до Німеччини і найближчим часом відновить свою роботу. Про це розказав власник сайту Ростислав Шапошніков.

Ухвалу Деснянського суду міста Києва, якою було зупинено роботу сайту, Шапошніков має намір оскаржувати у суді. За його словами, в Україні інтернет-видання не застраховане від тиску, тому навіть у разі відновлення роботи "Дорожнього контролю" він має намір забезпечувати вихід сайту з Німеччини.

Поки здійснюватимуть переїзд серверів, тимчасово працюватиме портал http://www.roadcontrol.com.ua/ - "Партизани Дорожнього контролю", де розміщуватимуться оперативні новини. Наразі на порталі вже можна переглянути відеозвернення працівників сайту.

За словами Ростислава Шапошнікова, причиною закриття сайту стали коментарі під статтями. Анонімні користувачі начебто залишали негативні коментарі про інспектора спецпідрозділу ДАІ "Кобра" Гетманцева Г.В.: "І він, щоб на нього не розповсюджувались негативні коментарі, просить суд закрити увесь сайт". Власник сайту переконаний, що це дуже небезпечний прецедент.

"В Україні ще такого не було. Провина ще не доведена, не встановлені факти протиправних дій. Вони навіть не можуть юридично довести, що я власник сайту. Але вони закривають сайт, надіслали рішення хостинг-провайдеру, і він має це рішення виконати", - розповів Шапошніков.

Нагадаємо, ухвалу Деснянського райсуду Києва про тимчасове (до моменту винесення судового рішення у справі) припинення роботи сайту "Дорожній контроль" було винесено 10 лютого на забезпечення позову Гетманцева Г. В. до власника сайту "Дорожній контроль" Ростислава Шапошнікова про захист честі, гідності, ділової репутації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.