НОВИНИ

Адвокат не сподівається, що Луценка виправдають

Адвокат Юрія Луценка Олексій Баганець сумнівається, що Печерський районний суд Києва виправдає його підзахисного. Про це він сказав в інтерв’ю Тижню.

«Зважаючи на те, що я сьогодні живу в недемократичній, неправовій державі, де суд є залежним від органів державної виконавчої влади, представники яких, зокрема й генеральний прокурор, становлять більшість у Вищій раді юстиції та Верховному Суді України, не маю надій на винесення законного вироку. За законом, рішення може бути лише виправдувальним», - сказав Баганець.

Він наголосив, що правових підстав для винесення обвинувального вироку щодо Луценка немає.

«Те, що під час розгляду кримінальної справи судом керують ззовні, ні в кого із захисту не викликає сумнівів. Про це свідчить хоча б той факт, що впродовж двох тижнів в 2012 році було допитано та оголошено свідчень майже стільки, як за вісім місяців 2011-го. Причому процес стали проводити майже щодня протягом усього робочого часу, навіть попри те, що на згаданий період судді колегії призначили до розгляду й інші справи, які не слухалися. Це дає об’єктивні підстави зробити висновок про те, що справді дано вказівку пришвидшити розгляд справи, щоб винести по ній вирок до рішення Європейського суду, яке буде цілком очевидним», - відзначив Баганець.

Повну версію інтерв'ю читайте тут.

Нагадаємо, держобвинувачення просить суд засудити екс-міністра Юрія Луценка до 4 років 6 місяців ув’язнення з конфіскацією майна за звинуваченнями у перевищенні службових повноважень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.