НОВИНИ

Юрій Винничук: на боці Партії регіонів немає інтелігенції

У своєму інтерв’ю для німецького видання Die Welt Юрій Винничук заявив, що на боці Партії регіонів немає інтелігенції.

«Ситуація в країні вибухонебезпечна. Росіянина, колишнього офіцера КДБ, з красивим прізвищем Калінін було призначено новим начальником Служби безпеки. Чи можете ви уявити, щоб у вашій країні італієць керував таким відомством? Я не думаю, що така людина може служити нашій країні, її традиціям і інтересам. Це небезпечний розвиток», - вважає Винничук.

«Є ознаки цензури. Є позови проти опонентів Януковича. І так само, як це робили тирани, він всюди ставить людей зі свого регіону. Втім, в стародавні часи навколо тиранів збирались хоч якісь освічені люди, поети, художники. На боці нашої правлячої Партії регіонів немає інтелігенції», - додав він.

«Тим не менше, великих протестів проти влади поки що немає. Напевно, тому що до попереднього уряду люди відчувають не лише симпатію. З іншого боку, виборці Януковича на сході не бачать ніякої користі з його перемоги. Економічна ситуація та зростання цін можуть збільшити протестні настрої. Ситуація має погіршитись восени напередодні парламентських виборів», - вважає Винничук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.