НОВИНИ

Експерт: призначення Клюєва – завершення нової хвилі кадрової революції

Призначення в РНБО завжди сприймали, як почесну відставку, оскільки орган має лише представницькі функції. Тому призначення секретарем РНБО Андрія Клюєва, можна сприймати як завершення кадрової революції. Про це Тижню розповів співзасновник та голова Правління Центру соціологічних та політичних досліджень "Соціовимір", директор Міжнародного інституту демократій, Сергій Таран.

"Перша кадрова революція торкалась вичищення представників колишньої влади, друга – це вичищення з влади представників Партії регіонів і делегування на них людей, які наближені особисто до президента" - вважає експерт.

Крім того, він зазначив, що рішення про призначення Клюєва було "рішенням сім’ї президента": "Зараз кадрові призначення відбуваються без жодних консультацій не те що з прем’єр-міністром, а з жодним політичним органом. Тобто все вирішується в колі сім’ї" - прокоментував Таран.

Також Сергій Таран зауважив, що призначення Клюєва можна не вважати "почесною відставкою" за умови, якщо на РНБО будуть покладатися обов’язки з контролю виборчої кампанії.

"Не даремно Клюєва призначили головою виборчого штабу Партії регіонів. Однак, в цьому разі партія влади має визнати, що вона використовуватиме РНБО як адміністративний ресурс під час виборчої кампанії аж до тих силових механізмів, які закладені в можливостях діяльності цього органу" - наголосив експерт.

Як повідомлялось, 14 лютого, президент Віктор Янукович призначив Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Андрія Клюєва.

Іншим указом Янукович звільнив Клюєва з посади першого віце-прем'єр-міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Нагадаємо, Клюєв очолюватиме виборчий штаб Партії регіонів на парламентських виборах 2012 року.

Детальніше читайте: 8 версій кадрової ротації в РНБО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.