НОВИНИ

На Полтавщині у райвідділі міліції раптово помер затриманий

Затриманий помер 13 лютого близько 19:00 у районному відділі міліції Решетилівського району Полтавської області. Про це сказано в повідомленні прес-служби управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

У Решетилівський райвідділ міліції надійшло повідомлення з продуктового магазину з проханням припинити хуліганські дії нетверезого відвідувача.

Для з'ясування обставин і встановлення особи хулігана міліціонери доставили його у відділення міліції.

Було встановлено, що чоловік почав лаятися з відвідувачами магазину.
43-річний порушник перебував під адміністративним наглядом кримінально-виконавчої інспекції у зв'язку з наявністю судимості за хуліганство й кількаразове порушення правил адміннагляду.

У кімнаті дільничних інспекторів, де порушник мав надати пояснення стосовно хуліганства, у нього, як зазначає міліція, раптово погіршилося самопочуття.

Викликана бригада швидкої допомоги провела комплекс реанімаційних заходів, однак урятувати чоловіка не вдалося.

За даними міліції, померлий довгий час страждав на алкоголізм, про що є офіційний висновок лікарської комісії.

На тілі померлого, огляд якого проводив фахівець Полтавського бюро судово-медичної експертизи, тілесних пошкоджень і ознак насильницької смерті виявлено не було.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, причиною смерті стало алкогольне отруєння.

Начальник УМВС у Полтавській області Едуард Федосов для вивчення обставин інциденту створив робочу комісію.

Перевірку цього інциденту проводить також прокуратура Решетилівського району.

Як повідомлялось, 8 лютого 25-річний чоловік раптово помер після надання свідчень у Будьонівському районному відділі Донецького міського управління головного управління МВС в Донецькій області.

Правозахисники підрахували, що тільки протягом 2011 року в підрозділах міліції через незаконні дії чи бездіяльність правоохоронців загинули 24 особи, 10 із яких скоїли самогубство. У більшості випадків міліціонери заперечували свою вину, намагаючись пояснити смерть людей хворобами, неадекватною поведінкою, залежністю від наркотиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.