НОВИНИ

Голова КВУ: на виборах використовуватимуть старий арсенал фальсифікацій

Голова Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що на чергових парламентських виборах восени 2012 року не слід очікувати нових технологій фальсифікацій. Про це він сказав в інтерв’ю Тижню.

"Нічого нового не буде, все що вже могли видумати, вже видумали. Буде підкуп, буде гречка, перекупка членів комісій, псування бюлетенів та визнання їх недійсними, якщо там проголосовано за опозиційного кандидата. Клонування партій на парламентських виборах навряд чи застосовуватимуть", - сказав Черненко.

За його словами, зараз важко спрогнозувати, наскільки масштабними можуть бути фальсифікації на парламентських виборах, і наскільки вони можуть спотворити реальний результат волевиявлення.

«Мені зараз важко це прогнозувати. На кожному конкретному окрузі будуть свої технології. Десь будуть округи, де все пройде ідеально і не буде жодних порушень, бо там є чітко виражений лідер перегонів. На тих округах, де буде велика конкуренція, очевидно вибори будуть дуже брудними. В загальнонаціональному масштабі тонко і непомітно можна сфальсифікувати 2-3 % голосів виборців. Все, що буде більше, стане видимим, і тоді результати можна буде оскаржувати», - сказав Черненко.

Повний текст інтерв'ю з Олександром Черненком читайте тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.