НОВИНИ

Кличко мріє, щоб колись у Києві назвали вулицю його ім’ям

В інтерв’ю німецькому виданню Abendzeitung München Віталій Кличко заявив, що мріє, щоб у майбутньому одну з вулиць Києва назвали на його честь.

«Я хочу щось змінити. Не має так бути, щоб в Україні за один день замерзали 30 чоловік. Я міг би сказати: «Ну і що, я їду до Гамбурга та Каліфорнії та насолоджуюсь життям». Але треба боротись. Якщо не борешся, то і не виграєш…Хто починає боротьбу, той має потім за будь-яких умов її виграти. Я мрію, що колись в Києві буде вулиця, яка носитиме моє ім'я. Але я хочу, щоб її було присвячено не спортсмену, а людині, яка зробила свою країну кращою», - сказав Кличко.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt Віталій Кличко пояснив, чому починає політичну боротьбу саме з Києва. «Київ – серце України, і коли ми хочемо щось змінити, треба починати з серця. Але не можна за допомогою місцевої анестезії боротися з загальнонаціональною епідемією. Коли боретеся за модернізацію суспільства загалом, треба лікувати все тіло. Тому ми беремо участь у парламентських виборах. Ми хочемо не лише брати участь в політиці в окремих містах, але й в усій Україні. А вибори мера Києва – це лише один невеликий бій», - зазначив Кличко.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.