НОВИНИ

Священика, який п’яним їздив по Києву, на три місяці відсторонили від проведення служб

Затриманому співробітниками ДАІ за водіння у нетверезому стані священику УПЦ МП Миколі Клименку на три місяці заборонили проводити священнослужіння. Про це повідомляє офіційний сайт Української православної церкви.

Зокрема, як покарання церква визначила священнику:  заборону в священнослужінні на три місяці й несення послуху церковного читця терміном на три місяці.

Сам Клименко звернувся до громадськості зі словами покаяння: «Я, священик Микола Клименко, відомий вам не проповідями в храмі й богослужіннями, а більшою мірою як учасник сумного інциденту, який був широко висвітлений у засобах масової інформації, зокрема телеканалом ICTV, і потрапив у мережу Інтернет, напередодні Прощеної неділі, низько схиляю голову й хочу просити пробачення у вас, побратими священнослужителі, у вас, дорогі православні душі християнські».

«Я переживаю почуття сорому за скоєне», - зазначив Клименко. «Щиро каюся в скоєному. Саме таким чином мене відвідав Господь, і це стало для мене хорошим уроком», - додав він.

Він також підкреслив, що подія - це його особистий гріх. «Наближається Великий піст, який завжди супроводжує боротьба з гріхом, посилюються спокуси, ворог невсипно бореться в нас», - сказав він.

Нагадаємо, вдень 8 лютого співробітники ДАІ неподалік від станції метро «Університет» зупинили джип Mitsubishi Pajero, який петляв між смугами. Виявилося, що за кермом авто був священик.  Правоохоронці насилу впоралися зі священнослужителем, який розмахував кулаками і ледь не вибив скло службового авто.

Згодом в УПЦ МП підтвердили, що затриманий за водіння у нетверезому стані священик належить до їхньої єпархії. При цьому у церкві пообіцяли розібратися у справі.