НОВИНИ

Суд відмовився зодовольнити позов Могилянки до Міносвіти

Окружний адміністративний суд Києва 8 лютого відмовився задовольнити позов Національного університету «Києво-Могилянська академія», у якому він просив зобов'язати Міністерство освіти і науки, молоді та спорту встановити обсяги державного замовлення за скороченими в 2011 році для академії напрямками підготовки на рівні 2010 року. Про це сказано в постанові суду, опублікованій у блозі ректора академії Сергія Квіта.

Києво-Могилянська академія вважає таке рішення суду поверхневим і таким, що ґрунтується виключно на позиції Міносвіти.

У зв'язку із цим, академія має намір оскаржити зазначене рішення в суді другої інстанції.

Як повідомлялось, у серпні 2011 року Києво-Могилянська академія подала позов до Окружного адміністративного суду Києва із проханням зобов'язати Міносвіти встановити обсяги державного замовлення за скороченими в 2011 році для академії напрямками підготовки на рівні 2010 року.

Раніше Києво-Могилянська академія заявила про ненадання їй місць держзамовлення на підготовку магістрів.

Міносвіти пояснило це ненадання держзамовлення на підготовку магістрів за фахом «журналістика» відсутністю навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

У липні Міносвіти як виняток, відповідно до листа міністерства, збільшило державне замовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за фахом «філософія» на 10 місць, «соціальна робота» - на 15 місць, а замовлення на підготовку бакалаврів за напрямком «програмна інженерія» - на 4 місця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.