НОВИНИ

Ізраїльські дипломати стали об’єктами терористичних атак в Індії та Грузії

У столиці Індії Делі 13 лютого спрацював закладений поблизу ізраїльського посольства вибуховий пристрій, а бомбу в дипмісії Ізраїлю в Тбілісі вдалося знешкодити. Про це йдеться у повідомленні МЗС Ізраїлю.

Згідно з повідомленням, об’єктами атак у столицях Індії та Грузії стали ізраїльські дипломати.

Індійський МЗС повідомив, що від вибуху, ціллю якого був автомобіль ізраїльського посольства, поранений водій та дружина дипломата.

Прес-секретар ізраїльського зовнішньополітичного відомства Пол Гіршзон підтвердив, що бомбу, знайдену під автомобілем службовця ізраїльського посольства в Тбілісі, знешкодила місцева поліція.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху різко засудив Іран у нападах на ізраїльських дипломатів.

Ізраїль раніше привів свої іноземні місії до стану підвищеної тривоги в очікуванні атак бойовиків ліванської «Хезболли», яку підтримує Тегеран.

У січні спецслужби Азербайджану повідомили, що розкрили напад, що готувався на ізраїльського посла і місцевого іудейського священнослужителя, і звинуватили у змові іранця, пов’язаного з розвідкою Тегерана.

Нагадаємо, раніше ізраїльські офіційні особи відзначали, що будь-які можливі військові дії проти Ірану треба здійснити до кінця літа, щоб перешкодити йому рухатися далі у розвитку свого ядерного потенціалу під землею. Вони також підкреслюють, що західні держави повністю усвідомлюють небезпеки, пов'язані з цим режимом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.