НОВИНИ

Україна замовила аналіз сиру в закордонних лабораторіях

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України звернулися «у деякі інші країни із проханням взяти «сліпі» зразки» сиру, аби порівняти результати досліджень, проведених українськими фахівцями. Про це заявив голова вищевказаної Служби Іван Бісюк.

«Ті результати досліджень, які ми маємо зараз, дають підстави нам сміливо говорити, що у наших сирах рослинних жирів немає», - заявив Бісюк.

За його словами, «це не тільки ми говоримо, це говорять і незалежні експерти, і незалежні лабораторії, «Укрметртестстандарт», лабораторії ветеринарної медицини тощо».

«Ми повинні звірити наше законодавство щодо методик проведення досліджень», - вважає Бісюк.

На його думку, «те, що відбулося, – я вважаю, що це звичайний робочий момент. Призупинено постачання з трьох підприємств, але на сьогодні на ринок Росії продукцію постачають 18 молочних підприємств».

Нагадаємо, Росспоживнагляд почав вилучати з обігу в Росії і призупинив ввезення в РФ сирів українських виробників ПП «Прометей» (Чернігівська область), АТ «Пирятинський сирзавод» (Полтавська область) і ТОВ «Гадячсир» (Полтавська область).

Пізніше голова Національної асоціації молочників України Василь Бондаренко заявив, що деякі з видів продукції, до якої у Росспоживнагляду є претензії, в Україні не виробляють.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.