НОВИНИ

В Афінах демонстранти підпалили банки та магазини

Щонайменше сім будівель у грецькій столиці охоплено полум’ям. Пожежники не можуть дістатися до палаючих будівель в центрі Афін через заворушення і перекриті вулиці.

Під час безладів в центрі Афін було підпалено банки, магазини, кінотеатр. Місцеві телеканали повідомляють про десятки постраждалих і затриманих.

Тільки в Афінах порядок охороняють 6000 поліцейських. Протягом декількох годин навколо площі Синтагма, на якій розташовано парламент країни, відбуваютсья сутички між демонстрантами та поліцією. Остання застосовує сльозогінний газ, протестувальники кидають у поліцейських «коктейлі Молотова», біля будівлі парламенту видно густий дим.

За даними поліції, до 100 тисяч осіб брали участь в неділю у масових акціях протесту проти угоди Греції з ЄС, яка передбачає багатомільярдне фінансування Афін в обмін на скорочення витрат. 

Нагадаємо, зіткнення між правоохоронцями та учасниками акції протесту почалися у неділю, 12 лютого, під час обговорення грецьким парламентом нового плану бюджетних заощаджень. Очікується, що проголосувати за цей проект депутати мають у понеділок вночі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.