НОВИНИ

Прокуратура виявила махінації з 4 млн грн, виділених на харчування школярів Києва

За результатами перевірки використання бюджетних коштів, виділених для організації харчування дітей органами прокуратури міста, виявлено факти незаконного використання 4, 2 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За результатами перевірки порушено 6 кримінальних справ

Одночасно з метою перевірки дотримання навчально-виховними закладами вимог законодавства щодо профілактики захворювань серед дітей шляхом С-вітамінізації страв, додаткової вітамінізації дітей полівітамінними препаратами тощо, прокуратурою міста скеровано відповідне доручення до Санітарно-епідемілогічної служби міста Києва.

Наразі перевірка зі вказаних питань триває.

Також за дорученням прокурора столиці Анатолія Мельника із залученням фахівців СЕС, через сильні морози для запобігання спалаху респіраторно-вірусних захворювань серед дітей, прокуратура також організувала відповідну перевірку.

Перевірка, зокрема, встановила, що в деяких навчальних закладах Деснянського району температура становить +14 градусів, що порушує санітарні норми і може призвести до спалаху захворюваності дітей.

З метою усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб прокурор Деснянського району вніс припис голові райдержадміністрації.

Як повідомлялось, 2001 року лише 50 % коштів спрямованих з бюджету для харчування школярів у Києві використовується за призначенням. Зокрема з 7 грн на день дитина отримувала харчування лише на 3,50 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.