НОВИНИ

Навальний: Путін хоче зберегти самодержавство в Росії

Нинішній прем'єр-міністр та кандидат в президенти, Володимир Путін, фальсифікаціями виборів хоче зберегти самодержавство у Росії. Таку думку висловив російський опозиційний політик, Олексій Навальний в ефірі програми "Свобода" на телеканалі Інтер.

"Путін сфальсифікував вибори, аби зберегти свою владу, зберегти самодержавство. Ми ж хочемо президента, а не царя-самодержця. В Росії впродовж років політику заміняли політичними технологіями. Її заміняли підкупами, замовними репортажами тощо. Вчора депутати були комсомольцями, сьогодні - вони путінці. Сьогодні вони обіймаються з американськими послами, завтра вони кричать про американські змови. І людей від цього вже нудить. І, можливо, одного разу люди вийдуть на вулиці й відмовляться повертатися по домівках" - зазначив Навальний.

"У нас корупція стала вертикаллю влади, яку створив Путін. І 5 грудня ми вийшли на вулиці, аби сказати, що вибори до парламенту були не чесними. Ми мали просту резолюцію: відставка голови Центрвиборчкому та проведення реформ. Однак, до нас ніхто не дослухався. Влада, натомість, організовує свої мітинги. Так, вона боїться протестів. І з нами то заграють, то погрожують" - сказав політик.

Крім того, Олексій Навальний зауважив, що неможливо порівнювати Помаранчеву революцію та мітинги у Москві.

"В Україні революції сприяли опозиційні політики, що стояли живим щитом, місцева влада, яка дозволила наметове містечко, був принаймні один вільний телеканал. В Росії зовсім інша ситуація. Дозвіл на прості акції доводиться вибивати погрозами. І ці дозволи дають, бо наша влада знає, що люди і так вийдуть на вулиці" - розповів Навальний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.