НОВИНИ

Тейшейра: Українська влада не намагається вирішити ситуацію з Тимошенко

Українська влада не намагаються знайти вихід із ситуації, що склалася навколо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра в інтерв'ю 5 каналу.

«Ми не бачимо жодних ознак наявності процесу, спрямованого на те, щоб знайти рішення справи Тимошенко та інших», - цитує посла ЛІГАБізнесІнформ.

Тейшейра також додав, що замість вирішення питання спостерігається порушення нових кримінальних справ проти Тимошенко.

За його словами, виходячи з цього, не можна прогнозувати, коли буде ратифікована і підписана угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«П'ять років тому ніхто не думав, що можуть виникнути проблеми з її підписанням, ратифікацією і вступом в силу», - зазначив посол.

При цьому він додав: «Україна важлива для ЄС і залишається пріоритетом».

Нагадаємо, посол Великої Британії в Україні Лі Тернер заявив, що країни ЄС не допустять підписання угоди про асоціацію з Україною, поки лідери опозиції залишаються ув'язненими і не зможуть займатись політикою.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вказує на відсутність політичної волі Європейського Союзу для підписання й ратифікації угоди про асоціацію з Україною.

Прем'єр-міністра Микола Азаров прогнозував, що технічне парафування угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС може бути здійснено найближчими місяцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.