НОВИНИ

У Керченській протоці поновили рух суден

Станом на ранок 10 лютого Керченську протоку відкрито для руху суден. Про це Тижню повідомили в Міністерстві інфраструктури.

За допомогою криголам «Капітан Білоусов» зламано крижані тороси товщиною від 1,5 до 2,5 м у Північній частині протоки. Це дозволило провести з Азовського моря в напрямку Чорного моря судно вантажопідйомністю 14 тис. тон.

Криголам «Капітан Білоусов» здійснює проведення суден у напрямку на південь (по одному-два). За розрахунками, за добу він може провести вісім суден.

По завершенню виведення суден із Азовського моря буде сформовано караван у Південній частині протоки у складі 8-9 суден, які рухатимуться у напрямку Маріуполя. 

Ситуація зі здійсненням льодової навігації перебуває під контролем Міністерства інфраструктури України і старшого льодового координатора, ідеться в повідомленні.

Проведення суден Керченською протокою не здійснювали лише 6-7 лютого у зв’язку зі складними погодними умовами: швидкість вітру сягала 32 м/с.

Як повідомлялося раніше, в акваторії Азовського моря станом на п'ятницю у зв'язку зі складними погодними умовами 21 судно перебуває в некерованому стані, затерте кригою.

Сигналів SOS та прохань по допомогу до МНС Криму з бортів суден не надходило, повідомивТижню  керівник начальника прес-служби МНС у Криму Володимир Іванов. Рух у Керченській протоці було закрито 8 лютого.

Нагадаємо, з початку року зазнали аварії щонайменше 4 судна із українцями на борту, у результаті яких двоє осіб загинули, ще 7 вважають зниклими безвісти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.