НОВИНИ

Суд наказав Луценку не називати прокурора "дебілом"

Печерський районний суд Києва двічі зробив зауваження колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку за некоректні висловлювання на адресу державного обвинувачення.

Під час допиту експерта Галини Ільчук, Луценко кілька разів назвав прокурора Дмитра Лобаня "дебілом". Зокрема, екс-міністр дивується, як податок на додану вартість (ПДВ) може бути збитком у справі. Під час допиту Ільчук повідомила, що всі результати її експертизи було викладено не в категоричній формі, а в умовно-категоричній.

Вона також повідомила, що їй не було надано документи, які підтверджували, яку роботу фактично виконував Леонід Приступлюк на службі у МВС. Крім того вона зазначила, у її компетенцію як експерта не входить визначення понять "урочисті" і "святкові" заходи.

Hаніше Ільчук заявила, що всі документи, які було надано для проведення експертизи в справі проти Луценка, були копіями.

Як повідомлялося раніше, депутат від НУНС Геннадій Москаль в суді обгрунтував абсурдність звинувачень, висунутих проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Читайте також: Москаль у суді: «Я не Вольф Месинг, який міг вгадати, що Луценко мав на увазі»

Нагадаємо, адвокат Луцена Ігор Фомін не відхиляє, що вирок екс-міністрові Луценку буде оголошено 13-17 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.