НОВИНИ

Джордж Лукас: «Зоряні війни» – це про те, як одне покоління намагається стати кращим за попереднє

Американський сценарист, режисер, продюсер Джордж Лукас розповів Українському тижню про те, чому він повертає «Зоряні війни» на великий екран.

«Зоряні війни» – це фільм про те, як одне покоління намагається стати кращим за попереднє», - сказав Джордж Лукас.

За його словами, перші три картини знімали дуже ретельно, але з обмеженою кількістю декорацій, костюмів, нечисленними прибульцями й космічними кораблями.

«Проте коли я вже почав працювати над «Прихованою загрозою» і двома наступними епізодами, то почувався вільніше, бо на той час візуальні технології вже достатньо розвинулися. Фактично я міг робити, що заманеться. Це було схоже на шлях від розписування церковних стін і стель фресками до можливості працювати з олійними фарбами в полі і споглядати, як сонце відбивається на листі, бачити абсолютно інший світ», - розповів Лукас.

Він відзначив, що спочатку не був великим прихильником 3D.

«Тривимірність у кіно мені здавалася якоюсь хитромудрою вигадкою. А потім якось я намагався встановити цифрові проектори в кінотеатрах. У мене була презентація в Лас-Вегасі. До мене підійшли Боб Земекіс і Джим Кемерон і сказали: «Ми хочемо демонструвати в кінотеатрах 3D. Ти з нами? Покажеш власникам кінотеатрів, що можна зробити в 3D?» На це я відповів: «Було б добре, адже для 3D потрібні цифрові кінотеатри. Це допоможе мені втілити мою ідею щодо них». А коли я побачив пробну версію «Зоряних воєн» у 3D, я зрозумів, наскільки то було класно і як цікаво – дивитися такий фільм», - розповів Лукас, додавши, що захопився ідеєю про переведення інших епізодів у 3D, «хоча простіше було це сказати, ніж зробити».

Детальніше читайте у статті "Атака клонів" у черговому числі (№ 6) Тижня.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.