НОВИНИ

У Донецьку після надання свідчень у міліції раптово помер 25-річний чоловік

25-річний чоловік 8 лютого раптово помер після надання свідчень у Будьонівському районному відділі Донецького міського управління головного управління МВС в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба головного управління Міністерства внутрішніх справ в області.

За даними відомства, попередня перевірка встановила, що громадянина було запрошено у райвідділ для проведення слідчих дій у кримінальній справі, порушеній за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу (грабіж).

Після закінченні слідчих дій він вийшов з кабінету, сів на стілець у коридорі і знепритомнів.

Співробітники міліції викликали лікарів "швидкої допомоги", які констатували смерть чоловіка.

Працівники прокуратури Будьонівського району Донецька, а також бюро судово-медичної експертизи ознак насильницької смерті не виявили.

Нагадаємо, 17 січня 32-річний чоловік помер на допиті в міліції в Сумах під час бесіди з ним оперативних працівників.

Міліціонери стверджують, що під час спілкування не застосовували до чоловіка жодних протиправних дій.

Соціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів вважає, що рівень насилля і невиправданої жорстокості поміж працівників МВС в Україні невпинно зростає, і відвідування міліцейських відділків стало для громадян смертельно небезпечним.

Правозахисники підрахували, що тільки протягом 2011 року в підрозділах міліції через незаконні дії чи бездіяльність правоохоронців загинули 24 особи, 10 із яких скоїли самогубство. У більшості випадків міліціонери заперечували свою вину, намагаючись пояснити смерть людей хворобами, неадекватною поведінкою, залежністю від наркотиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.