НОВИНИ

Білорусь слідом за Росією може відмовитись від українського сиру

Білорусь за прикладом Росії може обмежити поставки сиру з України. Про це заявила перший заступник міністра сільського господарства і продовольства Білорусі Надія Котковець у середу в Мінську.

"Не виключено, що ми підтримаємо рішення російських служб обмежити ввезення сирів з України на територію Білорусії", - сказала Котковець.

Вона також повідомила, що найближчим часом відбудеться нарада білоруських ветеринарних служб, де буде обговорюватися питання українського сиру.

При цьому Котковець зазначила, що в даний час Білорусія виробляє достатній обсяг сиру для того, щоб задовольнити попит на нього в республіці.

Нагадаємо, Білорусь вже раніше висловлювала претензії до якості українського сиру.

З 7 лютого Росспоживнагляд ввів заборону на ввезення сиру до Росії для окремих українських виробників.

Голова Національної асоціації молочників України Василь Бондаренко заявив, що деякі з видів продукції, до якої у Роспотрєбнадзора є претензії, в Україні не виробляють.

Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції України Валерій П'ятницький вважає, що сир українського виробництва матиме хорошу перспективу на ринку Європейського союзу після підписання угоди про зону вільної торгівлі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.