НОВИНИ

Європейці встановили рекорд споживання електроенергії

У Франції, Хорватії та Сербії споживання електроенергії досягло історичного максимуму через сильні морози, які панують у регіоні.
Компанія RTE, що відповідає за національні енергомережі Франції, повідомила, що в останні дні споживання електрики в країні склало 97,038 мегават. Попередній пік було зафіксовано 15 грудня 2010 року (96,710 мегават).
 
При цьому, енергетики відзначили, що цей показник, найімовірніше, вже перевищив планку в 100 тисяч мегават. Французів закликають з розумінням використовувати енергію, особливо в найбільш уразливих регіонах - Бретані, департаментах Вар і Приморські Альпи.
 
Подібна ситуація спостерігається і в інших країнах Європи. Так, у Сербії та Хорватії. Як кажуть у сербській національні енергокомпанії, споживання електрики в країні "перевершило всі межі". У країні бувло поставлено рекорд денного електроспоживання в 162 мільйони кіловат/годин. В компанії уточнили, що імпортовано було майже 10 % - 14,04 мільйона кіловат годин.
 
"Дуже низькі температури, снігопади і перевантаження мережі призводять до численних відмов обладнання, ускладнюють роботу людям на місцях, створюють великі труднощі при видобутку і доставки вугілля на теплоелектростанції", - йдеться в повідомленні.
 
У свою чергу, хорватська "Електропрівреда" також повідомила про зафіксований в понеділок рекорд споживання в 63,374 мільйона кіловат-годин. Попередній рекорд (62,37 мільйона кіловат/годин) тримався з 10 грудня 2010 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.