НОВИНИ

Путін пообіцяв подумати про перехід Росії на зимовий час

Кандидат у президенти Росії Владімір Путін закликав обговорити питання сезонного переведення годинників за участю експертів і широкої громадськості.

Він вже обговорював це питання з президентом Дмітрієм Мєдвєдєвим, і той запевнив, що "не буде триматися" за прийняте раніше рішення.

"Це не фетиш, до цього можна повернутися, тільки давайте без поспіху це зробимо. Давайте разом з фахівцями, експертним співтовариством і громадськістю в широкому сенсі слова це обговоримо", - закликав Путін.

Він запропонував, зокрема, обговорити це питання через інтернет. "Я з Дмітрієм Анатолійовичем на цю тему говорив, я йому прямо сказав - яка ситуація. Він сказав, що не збирається за це хапатися", - зазначив Путін.

"Якщо більшість вважає, що краще було раніше, можна до цього повернутися", - сказав він.

При цьому прем'єр підкреслив, що, "коли діючий президент приймав це рішення щодо зміни (часу), він керувався не тим, щоб комусь нашкодити, а слухав тих, хто говорив, що це потрібно зробити, щоб не порушувати біологічний годинник людини". "І корів. Адже говорили, що люди можуть на годину раніше прокинутися, а корови на годину раніше молоко давати не будуть", - додав прем'єр.

Нагадаємо, переведення годинників на літній час 27 березня 2011 року у Росії  відбулося востаннє. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому минулого року.

Як повідомлялося, незважаючи на указ Мєдвєдєва, телефони, комп'ютери та електронні годинники перейшли на зимовий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.