НОВИНИ

Путін вважає, що в Росії немає політичних в’язнів

Виступаючи 6 лютого в резиденції Ново-Огарьово під Москвою під час зустрічі з політологами, прем’єр-міністр РФ Владімір Путін зазначив, що не знає жодного, хто би перебував у в’язниці за його політичні погляди.

За словами Путіна, ті опозиціонери, яких затримували під час акцій протесту на 15 діб, уже всі давно на волі.

Між тим, найближчим часом організатори мітингів «За чесні вибори» мають намір передати владі складений ними список політичних в’язнів, до якого увійшли, зокрема, колишні співвласники «ЮКОСу» Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв, активістка «Іншої Росії» Таїсія Осипова та інші. Вимога звільнити цих людей була одним із гасел масових акцій протесту, які прокотились різними містами Росії.

Путін також заперечив закиди в узурпації влади в своїх руках.

«Я і під час своїх першого, і другого терміну президентства весь час думав про те, як нам зробити так, щоб доля Росії не залежала від однієї чи двох-трьох осіб», – заявив Путін.

Нагадаємо, російський історик Юрій Афанасьєв не відхиляє, що протистояння у Росії між владою та громадянами може вилитись у кривавий конфлікт.

Експерт переконаний, що це можливо, якщо путінська влада і далі опиратиметься й так і не буде розпущена «обрана» Держдума, якщо березень 2012 року з «виборами» президента проштовхуватиметься за колишнім сценарієм.

Читайте також: Збудження чи пробудження?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.