НОВИНИ

Водій Луценка запевнив суд, що не вступав у змову з екс-міністром

Печерський районний суд Києва почав допит колишнього водія екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Леоніда Приступлюка, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

На початку судового засідання суддя Сергій Вовк встановив подальший порядок роботи: спочатку суд допитуватиме підсудного, екс-водія Луценка – Леоніда Приступлюка, після того – допит Луценка.

У ході дачі вільних свідчень Леонід Приступлюк заявив, що не згоден з пред’явленими йому звинуваченнями. Зокрема, він зазначив, що екс-міністр Луценко не давав жодних вказівок щодо його прийому на роботу в МВС. «Я не чув, щоб Юрій Віталійович давав якісь вказівки», - сказав підсудний.

Про місце служби, а саме департамент МВС, в якому буде працювати, він дізнався вже у відділі кадрів. «У кадрах сказали, що будеш служити, де твій напарник Юхименко - в Департаменті оперативної служби», - зазначив Приступлюк і додав, що отримав допуск до секретної інформації, так як в автомобілі міністра перебували прилади спецзв'язку.

Приступлюк також зауважив, що його стажував напарник Анатолій Юхименко, який вже довгий час працював у міністерстві.

Приступлюк відкинув твердження про те, що разом з Луценком вступили в змову з метою оформлення йому пенсії. «Із Луценком ми були давно знайомі, але змови у нас не було і дружити я з ним не міг. У нас був великий віковий бар'єр», - сказав він.

Щодо урочистостей з нагоди Дня міліції, Приступлюк нічого не зміг повідомити, оскільки не був присутній на цих заходах у палаці «Україна».

Нагадаємо, Луценка, зокрема, звинувачують у тому, що, будучи міністром внутрішніх справ, він нібито сприяв нарахуванню незаконної пенсії своєму водієві Леоніду Приступлюку, виділенню йому житла, а також зарахування його до департаменту оперативної служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.