НОВИНИ

Sunday Times: після виборів Путін "задавить" протести

Після президентських виборів Путін, швидше за все, піддасть гонінням опозиційний рух, що стоїть за великими вуличними мітингами. Про це пише журналіст The Sunday Times Марк Франкетті.

Неназваний "колишній радник Кремля сказав, що влада буде терпіти демонстрацію невдоволення тільки до голосування 4 березня, коли, як очікує більшість, Путін переможе", зазначає журналіст.

"Наскільки я розумію, Кремль ставить на те, що протестний рух затихне. Якщо ж демонстрації не видихаються, неймовірно, щоб Кремль сидів спокійно і нічого не робив, дозволяв, щоб тисячі осіб кожен місяць поливали Путіна брудом", - заявив радник Кремля. Ця людина симпатизує протестувальникам, але не ходить на їхні акції, пише газета.

За словами джерела, після виборів влада, ймовірно, перестане видавати дозволи на мітинги і, можливо, візьметься за організаторів. "ФСБ уважно стежить за особами, що стоять за демонстраціями", - йдеться в статті.

Нагадаємо, акції протесту "За чесні вибори", яка пройшла в Росії в суботу, 4 лютого, зібрали за різними оцінками від 230 до 300 тисяч людей. Всього в цих акціях, як повідомляють організатори, взяли участь понад 80 міст Росії.

Масові акції протесту проти фальсифікацій на виборах охопили Росію після 4 грудня 2011 року, коли відбулися вибори до Державної Думи РФ. 4 березня у Росії пройдуть вибори президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.