НОВИНИ

Москва скорочує фінансування Придністров'я

Росія відклала виділення Придністров’ю $300 млн допомоги, а також гранти на розвиток сільського господарства, малого й середнього бізнесу. Про це пише Юрій Райхель у черговому номері Українського тижня.

За словами спікера парламенту Тирасполя Анатолія Камінського, російська сторона стверджує, що причин призупинення матеріального сприяння кілька: в Придністров’ї триває процес формування уряду, а РФ стоїть на порозі президентських виборів, за якими настане формування нового кабінету міністрів. До того ж поки що запитання викликає ситуація в банківській сфері невизнаної республіки. Очевидно, з останнім пов’язане прибуття в регіон із перевіркою представників російських Центрального банку й Митної служби. Очікують також на групу зі Слідчого комітету Росії.

Автор припускає, що не останню роль у московському рішенні затримати фінансову допомогу Придністров’ю відіграла занадто активна діяльність президента Євгена Шевчука в налагодженні контактів із Молдовою. До того ж події розвиваються так швидко, що в Москві за ними просто не встигають.

Детальніше про це читайте у статті «Придністровський рух» у № 5 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.