НОВИНИ

Путін готовий заплатити штраф за мітинг на свою підтримку

Російський прем'єр-міністр та кандидат у президенти, Володимир Путін, готовий заплатити частину штрафу за антиопозиційний мітинг на Поклонній горі, який відбувся 4 лютого у Москві.

За повідомленнями ГУ МВС Росії, участь у мітингу взяли 138 тисяч осіб проти заявлених 15. Відтак, влада планує притягти організаторів акції до адміністративної відповідальності, відповідно до частини 2 статті 20 КАП РФ (Кодекс про Адміністративну відповідальність) - порушення правил проведення мітингів і пікетів.

"Нехай організатори не турбуються про штрафи. Я готовий взяти у цьому участь і заплатити частину грошей, аби бути солідарним перед законом. Я певен, що організатори не очікували такого відгуку людей" - сказав Путін. За його словами, участь в "антипомаранчевому мітинзі" взяло 190 тисяч осіб. Російський прем'єр не виключив можливості застосування адмінресурсу. 

Окремі учасники акції заявляють, що людей на демонстрацію привозили в автобусах з різних міст Росії. Крім того, очевидці стверджують, що озвучені владою дані про чисельність мітингу істотно завищені.

Російські журналісти заявляють, що озвучена інформація про кількість учасників мітингу на Поклонній горі не відповідає дійсності. За словами працівників ЗМІ участь в акції взяло 50-60 тисяч осіб.

Нагадаємо, 4 грудня у Росії відбулися масові мітиги, які зібрали, за різними оцінками, до 300 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.