НОВИНИ

Кравчук натякнув опозиції, що вона може залишитися «над процесом» до скону віку

Екс-президент України, керівник науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук в ефірі «ШустерLive» розкритикував опозицію за небажання працювати в Конституційній асамблеї.

«Я розумію, що в кожної партії є свої проблеми. Але це їх особисті проблеми, проблеми їх лідерів. Хтось когось не зрозумів або перевищив повноваження. Я вас запрошую до асамблеї, кожному буде надане слово», - заявив він.

«Я питаю в опозиції: де краще бути в процесі чи над процесом? Якщо ви будете над процесом, то ви і залишитесь «над». Якщо ви не потрапите до Верховної Ради, якщо не подолаєте 5%, над цим процесом ви будете до скону віку», - наголосив Кравчук.

Нагадаємо, 21 лютого 2011 року президент Віктор Янукович підписав указ про підтримку ініціативи екс-президента Леоніда Кравчука щодо створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України.

Янукович створив Науково-експертну групу з підготовки Конституційної асамблеї. Група має взяти до відома запропоновану Кравчуком концепцію реформування Конституції України.

Комітет опору диктатурі прийняв рішення не брати участі в роботі Конституційної асамблеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.