НОВИНИ

У Москві пройде "антипомаранчевий" мітинг на підтримку Путіна

В суботу, 4 лютого, у Москві на Поклонній горі пройде мітинг на підтримку чинної влади і особисто Владіміра Путіна.

Мітинг має пройти під гаслом "Нам є, що втрачати". У ньому заявлено 15 тисяч учасників.

Сам Путін заявив, що поділяє погляди тих, хто вийде на мітинг на Поклонній горі 4 лютого. "На Поклонну гору вийдуть ті люди, які щиро заявлять про свою антиоранжистську позицію", - сказав Путін.

Організатори, серед яких є Загальноросійський народний фронт, партія "Патріоти Росії", "Конгрес російських громад" та рух "Суть часу", мають намір виступити проти "помаранчевої" загрози. Зауважимо, що серед організаторів не заявлена владна партія "Єдина Росія".

У резолюції завтрашнього мітингу на Поклонній горі оргкомітет підкреслив, що заяви про нелегітимність нової Держдуми покликані обрушити країну в хаос.

Учасники грудневих мітингів на Болотній площі та проспекті Сахарова в документі названі "помаранчевими", чиї дії ведуть до іноземного втручання і порушення суверенітету Росії.

Тим часом раз у раз з'являються свідчення: людей на мітинг на підтримку Путіна зганяють за рознарядкою згори. Ці чутки з'являлися не тільки навколо шкіл чи інших бюджетних організацій, але торкнулися і таких компаній, як "Пошта Росії", "Ощадбанк", "Аероекспрес", і навіть депутатів і сенаторів.

У керівництві партії "Єдина Росія" ці повідомлення про примус іти на "антипомаранчевий" мітинг депутатів називають вигадками.

Всього завтра повинні відбутися чотири акції. Опозиція і цивільні активісти зберуться під гаслом "За чесні вибори" для проведення ходи. Акція узгоджена на 50 тисяч людей.

Раніше повідомлялося, що московська міліція заборонила проносити на мітинг 4-го січня термоси, великі сумки, та інші ємності.

Крім того, напередодні серії мітингів на підтримку Путіна міністерство друку Московської області розіслало у районні та міські ЗМІ "Пам'ятку для журналістів, які висвітлюють мітинги на підтримку кандидата в президенти РФ Владіміра Путіна".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.