НОВИНИ

Парубій вийшов із партії Ющенка

Народний депутат від НУНС вийшов із партій «Наша Україна». Про це він написав у блозі на «Українській правді» та на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я написав заяву про вихід з «Нашої України», - написав Парубій.

«Я мав неодноразові жорсткі дискусії на Президії партії з головою Віктором Ющенком стосовно об'єднання опозиції. Але наші погляди розійшлися. В "Нашій Україні" багато патріотичних і порядних людей, але я вичерпав свої можливості впливу всередині партії», - зазначив він.

Парубій заявив, що «час розмов минув, прийшов час відповідальних рішень».

Він визначив такі першочергові дії на виклики, які постали перед Україною: найголовніше – об'єднання опозиції та реальна боротьба, перемога на парламентських виборах, закон про імпічмент Януковичу, обрання українського Президента, повернення України на європейський шлях.

«На жаль, я не бачу для себе можливостей реалізувати цей курс, перебуваючи в «Нашій Україні», - заявив Парубій.

«Переконаний, сьогодні моє місце там, де об'єднана опозиція, де справжня боротьба. І я зробив свій крок. Цей крок не проти когось, а задля наближення української перемоги», - написав він.

«22 січня об'єднана опозиція відзначала День Соборності на Софійському майдані. Вважаю, Віктор Ющенко мав бути там. А не біля Януковича», - додав він.

Нагадаємо, у жовтні пройшов заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель подала у відставку. Вона вийшла з партії після того, як її лідер Сергій Тігіпко запропонував об'єднатися з Партією регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.