НОВИНИ

Янукович: єдина перешкода на шляху євроінтеграції - Тимошенко

Президент України Віктор Янукович заявляє, що жодна попередня українська влада не зробила більше для євроінтеграції держави, ніж нинішня, а єдиною перешкодою на шляху євроінтеграції Україна є ситуація навколо екс-прем'єр-міністра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

За словами Януковича, чинна влада не на словах, а на ділі докладає всіх зусиль для просування України до Євросоюзу.

"У мене є всі моральні підстави сказати, що все, що ми робимо зараз, є ефективною роботою, і єдиною перешкодою на цьому шляху у нас стало питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко", - сказав Янукович у своєму виступі на бізнес-ланчі, організованому в рамках 48-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, при цьому він зазначив одностайність української влади та опозиції в питанні євроінтеграції України та підкреслив, що з цієї причини є прихильником відділення цього питання від питання ситуації навколо Тимошенко.

"В Україні склалася така політична ситуація, що сьогодні і влада, і опозиція є прихильниками продовження євроінтеграції. Є тільки, як кажуть, політична метушня така, як і в кожній країні під час політичних змагань. А в який бік рухатися - розбіжностей немає", - зазначив Янукович.

Президент подякував Єврокомісії, яка була партнером України в питаннях євроінтеграції, за спільну роботу і зазначив, що мова йшла, зокрема про укладення угоди про створення зони вільної торгівлі між Україно та ЄС.

"Ми пройшли величезний шлях в питаннях безвізового режиму", - додав Янукович. За його словами, за півтора-два місяці буде завершено перший етап виконання відповідної дорожньої карти, після чого Україні буде готова приступати до другого етапу. "Ми також пройдемо цей етап рішуче", - заявив глава держави.

Янукович подякував Східному комітету німецької економіки за ініціативу, яку він постійно проявляє у відносинах з Україною. Він зокрема високо оцінив заяву Комітету від 12 жовтня 2011 року із закликом до ЄС укласти Угоду про асоціацію з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.